Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

,,Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta,
życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta..."
9 lutego odbyła się w naszej szkole wspaniała uroczystość.

Na wstępie Pani Dyrektor Urszula Trzciałkowska przywitała wszystkich gości. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z przedszkola i klas I-VII przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, na który złożyły się bardzo wzruszające wiersze i piosenki, a także pokazy taneczne.
W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek w postaci ciast. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.